Kilkunastoletnie doświadczenie Marcina Schefflera w sporcie motorowym zwieńczone tytułami indywidualnego Mistrza Polski w kartingu oraz w rajdach samochodowych w połączeniu z umiejętnościami doskonałego mechanika - Macieja Frąckowiaka - pozwoliło na stworzenie firmy z zapleczem nieograniczonych możliwości.

Włączając do naszego projektu wiodącą markę na rynku klatek bezpieczeństwa - Scheffler Safety Cages - stworzyliśmy kompleksową ofertę dla klientów chcących zbudować samochód do rajdów lub wyścigów, zaczynając od przygotowania karoserii, modyfikacji silnika, napędu, zawieszenia, elektroniki, kończąc na instalacji wyposażenia bezpieczeństwa, przestrzegając przy tym wszelkich wymogów FIA.

Działalność Forge Racing to nie tylko warsztat. 

Nasz zespół zapewnia pełną obsługę i konfigurację ustawień samochodów na treningach i zawodach, bazując na bogatej wiedzy zdobywanej przez wiele lat w motorsporcie. 

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i doświadczenie. 

Tworząc pakiet usług dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem samochodowym, na stałe włączyliśmy do naszego zespołu Zbigniewa "Profesora" Szwagierczaka - wielokrotnego Mistrza Polski w wyścigach samochodowych. Nasi klienci i zawodnicy mogą korzystać z rad i doświadczenia zarówno "Profesora" jak i Marcina Schefflera obecnych na zawodach i treningach oraz doskonalić z nimi swoje umiejętności podczas szkoleń i eventów organizowanych przez Forge Racing.